سرورهای DL580 G10

يکشنبه 2 ارديبهشت 1397
13:58
محمد

سرورهای DL580 G10 :

این سرور كه نسل قبلی آنها DL580 G9 می باشد تا 4 پردازنده را پوشش می دهد و حداكثر می تواند 112 هسته داشته باشد. همچنین از مهمترین مزیت این سرورها این است كه نسبت به مدل قبلی 4.8 برابر فضای ذخیره سازی بیشتری را می توان روی آنها قرار داد.

به عبارت ساده تر تعداد دیسك های بیشتری را می توان روی این سرور نصب نمود. روی سرور می توان 48 عدد دیسك مدل SFF نصب نمود و یا اینكه از 20 NVMe كارت استفاده كرد. همچنین تا 6 ترابایت Memory می توان روی این سرور نصب كرد. این ماژول ها DDR 4 با فركانس 2666 می باشند. این سرور می تواند 16 اسلات PCIe داشته باشد و تا 4 عدد GPU را Support می كند. همچنین با توجه به اینكه این سرور G10 می باشد قابلیت های IST را ( در پست های قبلی توضیح داده شده است ) نیز Support می كند. روی این سرور از iLO5 استفاده می شود.

همچنین با توجه به اینكه روی این سرور پردازنده های Gold و مدل Platinum می توان قرار داد، 28 درصد نسبت به نسل قبلی كارایی بالاتری دارد. از نكات مهم روی این سرور این است كه Firmware ها هر 24 ساعت یكبار بصورت خودكار صحت سنجی می شود و در صورت وجود مشكل بصورت اتوماتیك به بهترین حالت خود در قبل Recover خواهد شد. این سرور حدودا 51 كیلوگرم وزن دارد.

http://irdatacenter.mihanblog.com/


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دیتا سنتر است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات